Багамські острови

Лютій, 2023   $2900   150 миль
Маршрут:

Нассау, марина Палм Кей, Хайбурн Кей, риф Октопус Гарден, марина Хайбурн Кей, парк Exuma Cays Land & Sea Park, Компас Кей, Стієл Кей, пляж Піг, Норман Кей, пляж Твінкл, Нассау

2023 року ми продовжуємо досліджувати нові прекрасні регіони нашої планети. Ми так закохалися в ці місця, коли побували тут у лютому 2020,21 і 22 роки, що вирішили неодмінно сюди повернутися!

Тур відбудеться 18-25 лютого.

Багамські острови – ця назва асоціюється з гуркотом хвиль, бірюзою лагун, теплом піску та пальмами, що зростають до води. Держава Багами розташована у Вест-Індії і складається з 30 великих та сотень маленьких острівців, складених кораловими вапняками. Природна краса Багамських островів є унікальною; їхня відносна ізольованість, пишна тропічна природа, м’який клімат, а також можливість займатися всіма водними видами спорту приваблює туристів сюди протягом усього року.

День 1. Нассау

Screenshot 2022-08-25 at 17.38.41

Прибуття в Нассау, трансфер до Марини Палм Кей, щоб купити провіант і познайомитися з яхтою. Марина – це комплекс п’ятизіркового класу і послужить чудовим початком вашого чартеру.

День 2. Аллен Кей

Снимок экрана 2022-12-30 в 15.14.46

Виходимо до Аллен Кей, щоб подивитися і погодувати рідкісних кільчастих кільцехвостих ігуан, яких можна знайти тільки на Ексумі. Потім сходимо до Хайбурна Кей, щоб поплавати з маскою біля рифу Октопус Гарден у затоці Хорсшу. На східному узбережжі ви можете побачити строматолітові рифи, що датуються 3,5 млрд, ви можете поплавати з маскою. Ніч також проведемо в марині Хайбурн Кей, де ви можете насолодитися пляжем, погуляти стежками острова і розслабитися в ресторані марини з видом на розкішну затоку.

День 3. Хайбурн Кей

Снимок экрана 2022-12-30 в 15.19.39

Досліджуємо парк Exuma Cays Land & Sea Park на Уардерік Веллс Кей, місце виняткової краси, з піщаними дюнами, мангровими чагарниками та чудовими пляжами. Походьте серед залишків поселення лоялістів 18-го століття, і отримаєте задоволення від спостереження за птахами. Ви можете розслабитися на білосніжних піщаних пляжах, поплавати з маскою серед коралових рифів і спостерігати за біссами, жовтими акулами та яскравими рибками. Можна також дослідити строматоліти на південному заході острова, найстаріші з рифів, що існують у світі.

День 4.  ріф Октопус Гарден

Прямуємо до Компас Кей, де ви можете забратися у воду з доброзичливими акулами-няньками і поплавати з ними. Ви також можете погодувати акул рибою, якщо у вас є зайва. На північному узбережжі ви побачите знаменитий природний вир, який називають «Піна для ванни Рейчел». Або ж ви можете попрямувати до Стеніл Кей. Поруч із яхт-клубом ви знайдете дивовижний грот Кульова блискавка в найближчій скелі, де знімався фільм про Джеймса Бонда «Кулява блискавка». Поплавайте з маскою в цій морській печері під час відливу і помилуйтеся променями сонячного світла, що освітлюють грот. На звороті знаходиться Біг Мейджор Кей, де ви можете поплавати з ексумськими свинями на пляжі Піг.

День 5. маріна Хайбурн Кей

Снимок экрана 2022-12-30 в 15.15.30

Продовжимо плавання у бік Шрауд Кей, частина островів Ексуму, з його морським парком. Не забудемо дошку для сапсерфінгу або каяки, щоб ви змогли дослідити мілководні мангри та струмки, що петляють по всьому острову. Ви зможете побачити черепах, скатів та акул-нянька. Як тільки дістанетеся до східної частини острова, ви увійдете у води квітучої лагуни і вступите на один із найпрекрасніших пляжів Багамів.

День 6. Парк Exuma Cays Land & Sea Park

Снимок экрана 2022-12-30 в 15.16.32

Норман Кей це покинутий острів, який раніше використовувався для наркотрафіку, очолюваного Карлосом Лехдером, що пояснює його втечу. Або як щодо того, щоб прогулятися босоніж пляжем Твінкл і пошукати молюсків для харчування, а потім повечеряти в Norman’s Cay Beach Club і помилуватися заходом сонця?

День 7. Компасс Кей

IMG_5186

Зможемо поплавати з маскою у Векс Кей і захопіть свій гавайський слінг, щоб упіймати лобстерів або груперів Нассау. Після обіду попрямуємо назад до Нассау та насолодимося басейном, пляжем та ресторанами на території марини.

День 8. Стениел Кей

Снимок экрана 2022-12-30 в 15.13.37

Сходимо з нашого катамарану. Залежно від вашого зворотного рейсу, ви можете залишити ваш багаж у туристичному центрі та цілий день відпочивати на території марини.

Умови подорожі:

 • Передплата в розмірі 50%
 • Повна оплата за місяць до вильоту.
Увага:
 • Передплата НЕ повертається.
 • Оплата оренди яхт, авіаквитків, квитків на поїзди, трансферів та інших витрат провадиться нами заздалегідь, задовго до подорожі. Тому передплата або оплата за поїздку, яку Ви внесли, не повертається у разі Вашої відмови від поїздки. У нас просто немає можливості її повернути.
 • Єдиний виняток – якщо ви передасте право поїздки іншій людині, яка поїде замість вас.

Catamaran LAGOON 50 (2020)

 • 6 двомісних кают;
 • 4 санвузли;
 • Катамаран 2020 року випуску;
 • Кондиціювання кают та салону;
 • Дизель генератор;
 • Опріснювач води;
 • Човен із мотором для висадки на берег;
 • SUP
 • Маски, трубки, ласти.

ВХОДИТ в стоимость

 • Неделя приключений и жизни на катамаране
 • Услуги профессионального шкипера
 • Постельное белье
 • Уборка катамарана (финальная)
 • Подвесной мотор и дополнительная надувная лодка
 • Групповой Трансфер Аэропорт-марина-Аэропорт
 • возвратный депозит за катамаран

НЕ входит в стоимость

 • авиаперелет от вашего дома на Багамы и обратно
 • судовая касса (питание, стоянки, топливо, около 300 долл/чел)
 • оформление и стоимость Багамской визы (если ваш перелет будет через США, то вам так же необходима транзитная виза)
 • проживание в отеле в Майами

Часті питання

З ким можна поїхати до морської подорожі? Чи можна одному?

Чудово якщо Вас двоє, але якщо Ви підете один — Ви обов’язково знайдете нових друзів.

Чи потрібно брати участь в управлінні яхтою чи робити якусь роботу на борту?

За бажанням. Наш шкіпер навчить Вас усьому необхідному, якщо Ви захочете. А Ви захочете!

Морська подорож – це небезпечно?

Це не є небезпечним, але відповідальним! На борту ЕКІПАЖ. Один за всіх та всі за одного!

Чи потрібна віза?

Потрібна віза країни у водах якої ми ходимо. Для наших європейських подорожей є достатньо біометричного закордонного паспорта.

Чи можна брати до морської подорожі дітей?

Можна багато людей ходять з дітьми.

Чи потрібна страховка?

На всі подорожі Європою ми надаємо Вам страховку на час нашої подорожі. Йдеться про спортивну страховку для яхтингу.

Чи потрібно оплачувати одразу всю суму? Якщо передплата, то скільки?

Передплата – 50%. Залишок за місяць до вильоту. Передплата не зворотна (через оплату оренди яхт у момент їх бронювання). У разі форс-мажорних обставин, наприклад, як закриття кордонів через карантин, оплата повертається або поїздка переноситься на інший час.

Наскільки наперед краще планувати подорож?

Звичайно, краще планувати за 1-2-3 місяці до походу.

Зв'яжіться з нами

  не знайшли те, що шукали? Напишіть нам! info@aleksandrtravel.com

  Leave a reply